gry rycerze
W Krakowie i okolicach

Temat: Osdanicy z żeglarzami - 2 wetaranów VS 2 żółtodziobów
...rywalizację. Powiem tak, że łatwe zasady sprawiają, że po 90 minutach wszyscy byli o krok od wygranej, nikt nie czuł się na straconej pozycji. Było planowanie, interakcja, fun i strategia. Bardzo miłe zaskoczenie. Po dłuższej przerwie Osadnicy znów wracaj u nas na stół. Tak więc coś w niej siedzi, co pozwala wracać do niej wielokrotnie, wciągać nowych graczy i zawsze towarzyszą temu emocje Raz jeszcze polecam grę (ciekawi mnie co wnoszą do gry Rycerze ) Pozdro Meham
Źródło: pitchcar.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?t=5386

Temat: Rycerze.wp.pl,knightfight
Witam! czy jest ktoś w posiadaniu jakiego kolwiek bota/skrypta do gry rycerze.wp.pl? z góry dzięki
Źródło: mpcforum.pl/index.php?showtopic=17680

Temat: Oddzielne liczniki czasu
...liczniki czasu dla różnych czynności w grze. Tak żeby np.w przerwie między pojedynkami można było skoczyć na 10 minutową wyprawę korsarską, albo stoczyć małą bitwę morską . Gra byłaby wtedy nieco bardziej dynamiczna. Rozumiem, że obecne rozwiązanie ma skłonić do kupna konta premium ale wg mnie jest do bani, bo nawet z premium nie ma możliwości rozplanowania sobie czynności i efektywnego wykorzystania czasu. Pozdrowienia dla zespołu gry Rycerze ....o przepraszam Korsarze ....ale to chyba wszystko jedno prawda?
Źródło: board.piratesassault.pl/viewtopic.php?t=71

Temat: Dobre konto [1h] [12lvl]
...Obrażenia podstawowe: 9.00 - 16.00 Bonus (Siła): + 11.50 Mrok-Obrażenia: + 2.00 Obrażenia całkowite: 22.50 - 29.5 Obrona podstawowa: 4.50 - 6.00 Bonus (Zręczność): + 5.35 Eter- Obrona: + 3.00 Obrona całkowita: 12.85 - 14.35 (z eterem) 9.85 - 11.35 (bez eteru) Konto było/jest zwycięzcą I Oficjalnego Turnieju FR w przedziale [7-12] Na koncie jest aktualnie 280 jednostek platyny. Po więcej informacji pisz poprzez pm-kę Cena: 1.500 KS do gry Rycerze.wp na serwer S1WP lub S2WP. Cena do negocjacji, z powodu możliwości przesyłania ks na serwerze. Pozdrawiam.
Źródło: board.freedomresist.pl/viewtopic.php?t=1070