gry egiptu
W Krakowie i okolicach

Temat: Grupa A- Dywizja I
...awans do WORLD CUP ODNOWIONE SZANSE NA AWANS EGIPCJAN !!!!!!!! ale od początku mecz ułożył się bardzo dobrze dla nas i po rozmontowaniu obrony Mido strzela bramkę na 1-0 .Wydawało się że już wszystko pójdzie gładko a tutaj nic bardziej mylnego ładna akcja Nigerii i jest 1-1 a na dodatek zaraz po bramce zdenerwowani zawodnicy Egiptu zaczęli faulować i co za tym poszło czerwona kartka. Mogło się wydawać że teraz Nigeria pójdzie za ciosem ale mecz pomimo gry Egiptu w 10 był wyrównany. Aż w doliczonym czasie gry pierwszej połowy worek z bramkami się rozwiązał na dobre i napór Egipcjan trwał aż do 80 minut wtedy to na 5-2 strzelił Martins ale już było wiadome że Egipt nie odda zwycięstwa i w doliczonym czasie Egipcjanie ustalili wynik spotkania na 6-2 Kibice Egiptu w dwóch ostatnich meczach liczyli na komplet punktów który by dawał jeszcze jakieś nadzieje NIESTETY .O pierwszym meczu szkoda...
Źródło: ru.weol.pl/forum/viewtopic.php?t=9480