Temat: regeneracja głośnika Tonsil. Pognieciona cewka
A kto gra piłą w domu? Jeśli w głośnik uderzyła piłka, to z pewnością cewka jest pogięta i dlatego nie gra. Zestaw naprawczy na allegro i będzie dalej śmigać.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1366185.html

Temat: Gra na podstawie filmu PIŁA
...po sukcesie pierwszego filmu, bądź czasem nawet równolegle z jego produkcją. Niestety fani bardzo krwawych gier będą musieli poczekać na Piłę do jesieni przyszłego roku. Nie dzieje się tak przypadkowo. Gra ma bowiem ukazać się w sprzedaży w momencie wejścia do kin piątej części Piły. Twórcy już zapowiadają, że będzie tam bardzo dużo krwi, ale także ciekawa fabuła. Ma ona skupiać się na nierozwiązanych kwestiach z serii filmowej. Gra Piła będzie korzystać z Unreal Engine 3 i ma być docelowo przeznaczona na najnowsze konsole. Powstała już także jej strona internetowa, na razie jednak nie umieszczono na niej żadnych informacji. Chętnych zapraszamy na whoisjigsaw.com. Źródło idg.pl Na razie nie wiadomo jaki gatunek ta gra będzie prezentować także nie jest przydzielona do żadnej kategori.
Źródło: xboxm.pl/forum/index.php?showtopic=1175

Temat: 1/8 Pucharu Polski - 17/18 listopada
ale była buba :P hehehe co za Czesio :P najpierw trzeba dodać ze by dojechać na stadion Victori CHruścice to by nawet mapa z google nie pomogła. I połowa przespana przez nasz zespół w konsekwencji bramka dla Opola . W przerwie ostre słowa sztabu szkoleniowego i inny zespół w II połowie , gra piłą ciekawe akcje brakowało skuteczności i Kopytko złota dziewczyna - uderzenie i bramka. Unia moze 2 razy wyszła na naszą połowe i nie stworzyła sytuacji bramkowej. Dobrze że Trener błyskał jak zwykle humorem i rzucał żartami jak to powiedziała sędzina tak zabawnego Coacha to w życiu nie widziała :P hehe A karne to już popis ANI POLOK ale i ciekawa sytuacja w Karnych ( nawet były bramkarz i zawodnik który rozegrał 126 meczy w lidze...
Źródło: pilkakobieca.com.pl/forum/viewtopic.php?t=969

Temat: Mój pulpit
jak by nie patrzeć to na bata bym ją wzioł;-))) spoko ale na szybko wszystko robie;-) A ogólnie mówiąc Piła rządzi a najlepsze jest to że z premierą SAW 6 będzie wydana przez KONAMI gra Piła EDIT: To na biologię bo miałem zalliczanie (nie będe się bawił w JOHNA KRAMERA Z PIŁY i będe się znęcał nad ludzimi)
Źródło: granturismo.pl/forum/viewtopic.php?t=4467

Temat: co oglądacie
badziej mnie ciekawi Gra Piła niz ten film, jaka kolwiek piła by nie wyszla to jedynki ani dwojki nic nie przebije .
Źródło: limp-bizkit.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=19

Temat: Piłka nozna w Żyrardowie i okolicach (2009/10)
Salos w końcu zagrał ciekawy (nawet bardzo ciekawy) meczyk, z Orkanem Sochaczew II, wynik iście hokejowy 8-6 dla Orkanu, mecz w bardzo dobrym tempie, mnóstwo strzałów, tzw. gra piłą. po prostu byłem w szoku, dodam jeszcze że Orkan przez całą obecną rundę wiosenna stracił 6 bramek.Chłopaki z Korytowa już mogą sie szykować na nowego przeciwnika.
Źródło: zyrardow24h.pl/index.php?showtopic=733